Hasar Giderme

Tüm hasarları gideriyoruz

1995 yılında BİMTES bünyesinde hizmet vermeye başlayan BİMTES HG, alanında hızla büyüyerek bugüne kadar gerçekleştirdiği projelerle sigorta hasarlar konusunda sektörün en güçlü ismi haline gelmiştir.

Önceliğimiz; hasar görmüş maddi ve manevi değer taşıyan eşyalarn kaybının önüne geçerek ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır. BİMTES HG ekibi doğru uygulama teknikleri ile, hasar sonrası iş yerinizde oluşacak zaman ve iş kaybını minimum düzeye indirir.

Hasar keşif

BİMTES HG yangın, sel vb. hasarlara karşı 24 saat içerisinde yerinde hasar keşif ve hasar analiz hizmeti verir. Hasar keşfi sırasında hasarın oranını ölçmek adına BELFOR özel test uygulamaları kullanılarak hasarın giderilmesi için gerekli tüm çalışmalar raporlanr.

Endüstriyel restorasyon

Endüstriyel restorasyon çalışmaları ile işyeriniz ve içerisindeki donanmlarn yok olması ve olası bir ara verme durumunun ticari geleceğinizi etkileme ihtimalini ortadan kaldıran BİMTES HG, böylece hızlı ve kaliteli bir sonuca ulaşabilmenizi ve işinizin başına en kısa sürede dönmenizi mümkün kılar. BİMTES HG‘nin güçlü altyapısı ve profesyonel ekip çalışması ile yürütülen hasar giderme süreci boyunca en modern uygulama tekniklerinden yararlanılır.

Uzman kadro yapısı ve yetkin donanımıyla 30 farklı ülkede hizmet veren dünyaca ünlü BELFOR Şirketiyle 2002 yılında yaptığı anlaşmayla gücüne güç katan BİMTES HG, bugüne değin endüstriyel restorasyon ve konut restorasyonu alanlarında öncü kimliğiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Yangın Hasarları

Bimtes HG ekibi hızlı ve doğru uygulama teknikleri ile zamanı geri getirir. Hasar sonrası işyerinizde oluşacak zaman ve kar kaybını minimum düzeye indirir.

DETAYLAR

Sel Hasarları

Bimtes-HG, su baskınlarında uzman ekip ve ekipmanlar ile kısa sürede sonuç alıcı çözümler sunmaktadır.

DETAYLAR